Regnum Besyo Hazırlık Kursu

Ömer Faruk ÖZÇELİK
Cebeci Stadı

Ankara Regnum Besyo Hazırlık Kursu

Neden Regnum Besyo Hazırlık Kursu?

2011 yılında besyo hazırlık kursu faaliyetlerine başlayan Spor Uzmanı. Ömer Faruk Özçelik 2015 yılından itibaren kendi kuruluşu olan Regnum Besyo Hazırlık Kursunu Kurmuştur.

2011 Yılından buyana Ankara ilinde spor faaliyetlerini aktif bir biçimde devam ettirerek güven ve başarıyı hep paylaşmaktan yana olduğumuz bir sistemde ilerlemekteyiz.

8 Yıllık tecrübemiz ile Ankara'da 600'den fazla kişiye hizmet vermiş bulunmaktayız. 2015 yılında bu hizmetimizi biraz daha özelleştirerek REGNUM BESYO HAZIRLIK KURSU'nu kurmuş bulunmaktayız.

İlk yılımızda 100'den fazla adayımızı hayalleri ile buluşturmuş bulunmaktayız. Yine ilk yılımızda Ankara'da 50 kişilik öğrenci grubumuzda 43'ünü kazandırarak ulaşılması güç olan bir başarıya imza atmış bulunmaktayız.

Başarı oranımız Erkek ve Bayan Öğrencilerde %85'in üzerindedir.

Regnum Besyo 12 Kişilik Antrenör Kadrosu ile zengin bir yapıya sahiptir.

Antrenörlerimiz hepsi kendi alanlarında uzman ve milli sporculardan oluşmaktadır.

Antrenman sisteminde genel ilke olarak belirlediğimiz sistem her alanın uzmanı ile çalışıp, 1 antrenörü birden çok alanda çalıştırmamayı ilke olarak benimsemekteyiz. Bunun sayesinde de başarı kaçınılmaz olmaktadır.


ANTRENMAN ALANLARIMIZ

Atletizm Alanımız profesyonel atletizm pistlerinde, profesyonel ekipman ve alanında uzman milli sporcu ve antrenörler tarafından verilmektedir.

Branş antrenmanlarımız kaliteli malzemeler ve tecrübeli antrenörler tarafından sınava yönelik çalışma sistemini esas almaktadır. Her alanda uzman branş antrenörümüz mevcuttur.

Koordinasyon sistemimiz Ankara'nın en güzel ve en büyük spor salonlarından bir tanesi olan Anıttepe Anadolu lisesi spor salonunda gerçekleşmektedir. Kızılay'a 5 dk yürüme mesafesindedir.

Koordinasyonda kullanılan malzemelerimiz hem profesyonel olup hemde Türkiye'deki Bütün Besyo ve SBF'lerin parkuruna yetecek çeşitlilikte ekipmana sahip olma özelliği ile ender kurslardan bir tanesiyiz.

Türkiye'de birçok kursta bulunmayan ölçüm cihazlarına sahibiz.

Dikey sıçrama testi, Esneklik Testi, Fotosel, Vucut Analizi, Vucut Kitle Endeksi hesaplama vb.

Yılın 11 Ayı Eğitim veren kurs olma özelliği ile Türkiye'de bulunan ender bir durumdur.

Çalışmalarımız Türkiye'de Bulunan Bütün Üniversitelere Yöneliktir.

Kurstan çok bir aile olmayı amaç edinen Regnum Besyo Hazırlık Kursu sadece Kursta değil kurs bittiğinde de öğrencilerinin hayat planlamasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.